KONST / Litografier / Färglitografi 12713015
nr 1271 3015
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen, EA-upplaga, signerad, 37x52 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:43:18
16/8 19:41:34
2.600 kr
26/8 18:55:00
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö